Műsor

Program

Május 11. (szerda)

19.00 Közép-Európa Táncszínház: K-Arcok
Hargitai Mariann: Lépcső (koreográfus: Réti Anna)
Ivanov Gábor: Uraim (koreográfus: Hód Adrienn)
Horváth Adrienn: Metamorfózis (koreográfus: Halász Gábor)
Kovács Péter: Mind1 (koreográfus: Kun Attila)

Az előadás szünetében Dusa Gábor, Kenyeres Csilla és Lékó Tamás T.E.S.T. képek című közös fotókiállítását megnyitja Szögi Csaba fesztiváligazgató.

Május 12. (csütörtök)

19.00 Tomas Danielis: Locus - concept of me (Ausztria/Dánia/Szlovákia)
20.30 G.I.T.T . – Gangaray Improvizációs Tánctalálkozó
21.00 Feicht Zoltán: Pari (Bemutató)
21.30 Nagy Csilla: Fear Frog (Cipolla Collectiva)

Május 13. (péntek)

19.00 Góbi Rita - Szegő Dávid: Ne hisztizz! (Góbi Rita Társulat)
20.30 G.I.T.T . – Gangaray Improvizációs Tánctalálkozó
21.00 Miroljuba Petrova - Sanne Clifford: Mira Mira (Bulgária/Hollandia)
21.30 Gergye Krisztián: Hattyú (Gergye Krisztián Társulata - bemutató)

Május 14. (szombat)

19.00 Juhász Kata: A Rossztanuló felel (cie.ooops)
20.30 G.I.T.T . – Gangaray Improvizációs Tánctalálkozó
21.00 Újvári Milán: Nonszensz (Radioballet)
21.30 Lili Jungin Lee: Skins (Ausztria/Dél-Korea)

VI. MONOTÁNC Fesztivál
Home Program Ticket Press
A fesztivál helyszíne: Bethlen Téri Színház
www.monotanc.hu

200520062008
201020122014 Támogatók

Program

Program

11 May (Wednesday)

7 pm Central Europe Dance Theatre: Inner Outlines
Mariann Hargitai: Stairs (choreographer: Anna Réti)
Gábor Ivanov: Gentlemen (choreographer: Adrienn Hód)
Adrienn Horváth: Metamorphosis (choreographer: Gábor Halász)
Kovács Péter: Mind1 (choreographer: Kun Attila)

The director of the festival, Csaba Szögi opens the photo exhibiton titled T.E.ST. pictures in the break. Photgraphers: Gábor Dusa, Csilla Kenyeres and Tamás Lékó

12 May (Thursday)

7 pm Tomas Danielis: Locus - concept of me (A/D/SLO)
8.30 pm G.I.T.T . – Improvisation of Gangaray Trambulin
9 pm Zoltán Feicht: Pari (premiere)
9.30 pm Csilla Nagy: Fear Frog (Cipolla Collectiva)

13 May (Friday)

7 pm Rita Góbi: Don’t Fuss! (Góbi Dance Company)
8.30 pm G.I.T.T. – Improvisation of Gangaray Trambulin
9.00 pm Miroljuba Petrova – Sanne Clifford: Mira Mira (BG/NL)
9.30 pm Krisztián Gergye: Swan – premiere (Krisztián Gergye Company)

14 May (Saturday)

7 pm Kata Juhász: The bad student tested (cie.ooops)
8.30 pm G.I.T.T. – Improvisation of Gangaray Trambulin
9 pm Milán Újvári: Nonsense (Radioballet)
9.30 pm Lili Jungin Lee: Skins (South Korea)

honlapkészítés: DDSWEB