VI. MONOTÁNC Fesztivál
Home Program Ticket Press
A fesztivál helyszíne: Bethlen Téri Színház
www.monotanc.hu

2005200620082010
201220142016 Támogatók
honlapkészítés: DDSWEB

Műsor

Program

május 15. (kedd)

18.00 Gergye Krisztián: „Ha mi árnyak…” - (Róth Miksa Emlékház – bemutató)
19.00 Eifert János: 3T (Tánc/Test/Természet) - (kiállítás megnyitó Eifert János 75. születésnapja alkalmából)

május 16. (szerda)

18.00 Gergye Krisztián: „Ha mi árnyak…” - (Róth Miksa Emlékház)
19.00 Bakó Tamás: Fekete ló (koreográfus: Nagy Zoltán)
20.30 Egyperces táncfilmek vetítése (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
21.00 Ujszászi Dorottya: P@88w0rLd (részlet) (dot.Consla)
Ayumi Toyabe (JP) – Berger Gyula: Bővülő terek (részlet) (ZéróPlusz TáncMűvek)

május 17. (csütörtök)

18.00 Gergye Krisztián: „Ha mi árnyak…” - (Róth Miksa Emlékház)
19.00 Tomas Danielis (SK): Suite No.3
20.30 Egyperces táncfilmek vetítése (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
21.00 Miroljuba Petrova (BG) – Bence Antonovits: Egyszer egy kicsi madár… (Giss)
Lee In Soo (KOR): A first meet
Nagy Csilla – Tóth Mátyás: Karma Milonga (Cipolla Collectiva)

május 18. (péntek)

18.00 Gergye Krisztián: „Ha mi árnyak…” - (Róth Miksa Emlékház)
19.00 Hodworks: Szólók – variáció
20.30 Egyperces táncfilmek vetítése (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
21.00 Szász Dániel: Loop (Tünet Együttes)
Jaewoo Jung (KOR): Uninhabited Island (Dance Troupe Braveman)
Egyed Bea: Én, a feminista

május 19. (szombat)

18.00 Gergye Krisztián: „Ha mi árnyak…” - (Róth Miksa Emlékház)
19.00 Góbi Rita – Szegő Dávid – Pavla Beranová: Reptében (Góbi Rita Társulat)
20.30 Egyperces táncfilmek vetítése (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
21.00 Mádi László – Mészáros Máté: InSoundOut (Közép-Európa Táncszínház)
Jakab Zsanett – Molnár Csaba: Lilith (Közép-Európa Táncszínház)

Program

Program

15 May (Tuesday)

6 p.m. Krisztián Gergye: „If we shadows…” - Róth Miksa Memorial House – premier
7 p.m. János Eifert: 3T (Dance/Body/Nature) - exhibition opening for János Eifert’s 75th birthday

16 May (Wednesday)

6 p.m. Krisztián Gergye: „If we shadows…” (Róth Miksa Memorial House)
7 p.m. Tamás Bakó: Dark Horse (choreographer: Zoltán Nagy)
8.30 p.m. Screening of dance short films (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
9.00 p.m. Dorottya Ujszaszi: P@88w0rLd (extract) (dot.Consla)
Ayumi Toyabe (JP) – Gyula Berger: Augmented spaces (extract) (ZeroPlus DanceWorks)

17 May (Thursday)

6 p.m. Krisztián Gergye: „If we shadows…” (Róth Miksa Memorial House)
7 p.m. Tomas Danielis (SK): Suite No.3
8.30 p.m. Screening of dance short films (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
9.00 p.m. Miroljuba Petrova (BG) – Bence Antonovits: Once a little bird… (Giss)
Lee In Soo (KOR): A first meet
Csilla Nagy – Mátyás Tóth: Karma Milonga (Cipolla Collectiva)

18 May (Friday)

6 p.m. Krisztián Gergye: „If we shadows…” (Róth Miksa Memorial House)
7 p.m. Hodworks: Solos – variation
8.30 p.m. Screening of dance short films (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
9.00 p.m. Dániel Szász: Loop (The Symptoms)
Jaewoo Jung (KOR): Uninhabited Island (Dance Troupe Braveman)
Bea Egyed: I, feminist

19 May (Saturday)

6 p.m. Krisztián Gergye: „If we shadows…” (Róth Miksa Memorial House)
7 p.m. Rita Góbi: Volitant (Góbi Dance Company)
8.30 p.m. Screening of dance short films (Orkesztika Alapítvány, Kontakt Táncért Alapítvány)
9.00 p.m. László Mádi – Máté Mészáros: InSoundOut (Central Europe Dance Theatre)
Zsanett Jakab – Csaba Molnár: Lilith (Central Europe Dance Theatre)